Argos Group Argos Personaliteenused Lomm.ee Tööpakkumised Argos Accounting
logo
Loading...
Avaleht » Sex » Kogemus » Seks autos ja võimalikud poosid »
En Fi Ru De Lv Lt Es Fr
Härrasmehele Tutvus SMS MängudSeks autos ja võimalikud poosid

Toim: Peeter T.
00:00 12-02-2010


print zoom «Eelmine1/1 Järgmine »

Hoiatus: Autos seksimine  ei ole igaühe jaoks  ning see võib põhjustada tervisekahjustusi. Lisaks kõigele on seks avalikus kohas paljudes riikides keelatud ning seetõttu, kui Te seda autos teete, on see Teie enda vastutusel.

Samuti palub toimetus mitte kedagi ennast tunda puudutatuna, kuna tegu on kirjeldava artikliga!

Pole midagi lõõgastavamat kui sõita mõnusal päikesepaistelisel päeval maale. Aga kui Te lisate sellele veel seksi, siis on see kümme korda parem! Ja kui näitate üles veel veidi loovust, siis võite saada huvitavate uute kogemuste osaliseks.

Miks on autos seksimine paaride seas nii levinud? Alustuseks, ei ole ju midagi põnevamat kui teha midagi sellist, mida ei peeta just tavaliseks. Lisaks on seks autos spontaanne ja igaüks meist soovib saada kirja linnukest kohustuslikku lahtrisse, millel on nimeks “seks autos”.

Iga allpool nimetatud poosi juures on ka autosoovitus, kus või mille peal seksida. Näiteks kui Teil on asendi jaoks vaja laia tagaistet, on soovitatud Cadillaci või mahtuniversaali. Kui on vaja rohkem ruumi vertikaalsuunas, tuleks kõne alla kabriolett või katuseluugiga auto.

Lisaks sellele, et tegu on veidi metsiku ja ilmselt ka raju vahekorraga, on see ka palju odavam kui võtta hotelli- või motellituba.


Asukoht, asukoht, asukoht…

Igas linnas on olemas oma nn “kuum punkt”, kus noored käivad tegelemas vaid ühe asjaga ning see pole sugugi mitte raamatu lugemine… Aga kas ka Teie tahate olla selle suure massi sees? Kindlasti mitte, ilmselt sooviksite siiski teha seda veidi privaatsemalt ning kuskil mujal.

Pimedad alleed

Ei, see ei ole kiidulaul sellele, et viia ellu mingeid perversseid unistusi. Kui Teie partner ei ole eriti huvitatud suurest ja ringiliikuvast võimalikust pealtvaatajaskonnast, siis idee viia ta kuskile pimedamasse parginurka, kus liigub vähe rahvast, peaks olema piisavalt hea. Valige mõni allee või parginurk, mis on pime ning vähekäidav.

Autoparklad

Kui Te mõlemad olete piisavalt uljaspead, siis on parkla Teile just sobiv koht, kus saada higiseks. Loomulikult muutuvad ka autoaknad higiseks, kuid siis võite Te kindlad olla, et möödujad saavad väga täpselt aru, millega Te seal tegelete…

Autokino

Ka meil on hakanud tekkima autokinod – võimalus vaadata filmi otse autost. Teadagi on tegu klisheega halvast Ameerika filmist, kuid … kas Teie olete seda seal teinud? Seega – tehke plaan enda jaoks valmis, ärge temakesele midagi öelge ja paluge tal vaid riietuda selliselt, et Teie ligipääs oleks lihtne ning… minge nautima filmi!

Mäe- või künkatipp

Ei ole midagi võrreldavat sellega, kui mäe- või künkatipust avaneb lummav vaade loojuvale päikesele ning samal ajal Te sisenete temasse… Sellele peaks eelnema pikk eelmäng, mis päikese loojudes areneb üha kaugemale ja kaugemale.

Maantee

See on isiklik kogemus: kord, sõites maanteel, oli temakesel seljas kleit, mille all ta ei kandnud pesu. Selline liibuv vaatepilt erutas mind ning peale 10-minutilist autosõitu olin ma sunnitud pöörama teelt kõrvale, et näidata, KUI raske mul oli ennast sõidu ajal kontrollida…


Kasulikke näpunäiteid autos seksimisel

Muusika
Rütmiline muusika, mis ähvardab purustada kõrvas asuvad nn trummikiled, ei aita sugugi kõigele kaasa. Veenduge enne väljasõitu, et Teil oleks autos kaasas vastavat muusikat – midagi rahulikku, ambience vms

Käsipidur
Uskuge mind – väga paljud paarikesed unustavad käsipiduri peale panemata. Samas on see Teie julgeoluku koha peal väga oluline, et Te ei veereks näites ette sõiduteel liikuvale veoautole või et olete sunnitud kraavist alasti välja ronima – ning seda paljude pealtvaatajate silme ees.

Auto puhtus
Ükski naine ei soovi ilmselt ennast paljastada autos, kus tagaistme vahel vedeleb praht eelmisest burgerisöömisest või mille istmed on kleepuvad millestki, mida Te enam ise ei mäleta… Veenduge enne väljasõitu, et auto on ikka puhas!

Udused aknad
Sulgege auto konditsioneer ning aknad ja alles siis, kui näete, et autoaknad on juba piisavalt udused, asuge temakesele oma väikest sõpra tutvustama. Vastasel juhul võite juba oma tegevuse alguses tutvuda paljude senitundmatute pealtvaatajatega…

Riietusest
Riietus peab olema kergesti “ligipääsetav” - lihtsalt äravõetav ja kergelt selgapandav. Ilmselt on viimane asi, mida Te tahate, see, et peate võitlema niigi kitsas autos veel temakese teksapükstega…

Paberrätikud
Ilmselt on seda mõelnud paljud peale vahekorra lõppu – jälle jätsin ma need kaasa võtmata… Seega, olge kindlad, et Teil on paberrätikud vms alati käepäeast olemas. 

Kasutage kondoomi
Kasutades kondoomi, on Teil võimalus tabada kolm kärbest ühe hoobiga – vältida soovimatut rasestumist, hoiduda suguhaigustest ning hoida ka oma auto suhteliselt plekivaba.

Olge alati valmis…
Pidage meeles, et seksi autos ei pea ilmselt paljud meid ümbritsevad inimesed heaks tooniks (eriti avalikus kohas) – seega olge asendites, kus on võimalik alati kibekiirelt riietuda! Politseinikku ju väga ei huvita, kas Teie partner on altpoolt vahatatud või mitte…

Niisiis… tankige auto, võtke partner peale ning … läksime!


Sekspoosid autos

Loomulikult on nimetatud poosid võimalikud eeldusel, et Teil ei ole mõni üliväike auto – mida suurem auto, seda enam võimalusi!

Doggy Dash
Istu kaassõitja istmele ning kallutada kaassõitja istme seljatugi nii palju alla kui võimalik. Temake istub Teile sülle selliselt, et nägu jääb esiklaasi poole ning ta saab toetuda armatuurlauale ja sellega kontrollida ka oma liigutusi. Hoolimata liigutustest avaneb Teil temakesele tagantpoolt suurepärane vaade.

Missioon “Tagaiste”
Siin ei ole midagi väga selgitada – naine heidab selili auto tagaistmele ning kogu tegevus meenutab tavapärast misjonäriasendit. Erandina tavamisjonäriasendist võib tuua selle, et Te võite tõsta temakese jalad toetuma vastu autolage.  PS! Tikk-kontsad lõhuvad laepolstrit!

Oraalne kruiis
See võib tunduda veidi isekas, kuid naine peab aru saama – Te juhite siiski sel hetkel seda kuradi autot! Pange autole peale püsikiirusehoidja ning usaldage oma sõbrake temakese huulte ning käte vahele. PS! Väga ohtlik, ei soovita teha suurel kiirusel ning juhul, kui Te ei suuda ennast kontrollida!
Kui Te enne ei teadnud, milleks on autol püsikiirusehoidja, siis nüüd Te teate…

Tuletorn
Selle asendi jaoks peaks Teie autol olema vana hea katuseluuk. Seiske jalgupidi juhiistmel, näoga auto tagaosa poole. Laske naisterahvas nüüd juhiistmele istuda ja tegutseda, sellal kui Teie vaatlete ümbrust otsekui tuletornist.

Rooli taga
See poos sobib neile, kes on mõlemad saledad. Istudes juhiistmel, lükake juhiiste nii taha kui võimalik. Kui Teil on reguleeritav rool, siis liigutage ka see tagasi. Nii saab temake Teile peale istudes ning roolist kinni hoides ennast liigutada ning toetada just nii, nagu ta seda soovib.

Soovituslik auto: 2001.a. Infiniti 130
See luksuslik sedan on tuntud oma pehmete nahkistmete tõttu, mis aitavad nautida pikka sõitu… ükskõik missugust.

Rooliratas
Asetage temake kapotile selliselt, et ta on näoga Teist eemale. Tõste ta jalad üles ning sisenege, sellal kui temake hoiab ennast kätega kapoti peal tasakaalus.

Soovituslik auto: Chevrolet Corvette
Corvette kaardus kapott sobib hästi tasakaalu hoidmiseks: samuti on plussiks kapoti madal asend, mis võimaldab Teil temakese hoidmiseks vajaminevat jõudu säästa.

Tagaistme kauboitüdruk
See on ilmselt kõige mugavam sekspoos autos üleüldse. Esiistmed tuleb lükata nii ette kui võimalik, heitke tagaistmele pikali ning laske temakesel enda peal “ratsutada”. Väidetavalt olevat see olnud ka USA ekspresident Kennedy lemmikasend.

Soovituslik auto: Mini Cooper S Cabrio
Kuna asend nõuab vertikaalselt palju ruumi, on kabriolett parim valik. Ja Mini Cooper lihtsalt meeldib naistele!
Tagavaraauto: Toyota Sienna XLE
Tegu on mahtuniversaaliga, millel on ebaharilikult suur tagumine iste (kolmas rida). Kui teine rida panna kokku ja lükata ette, tekib päris suur mänguruum ning teise rea istmetest saavad suurepärased jalatoed. Samuti säästavad toonitud tagaklaasid Teid uudishimulike pilkude eest.

Kuskil vahepeal…
Temake on tagaistmel, Teie olete esiistmel. Lasete esiistmed alla ning toetate kummalegi esiistmele ühe põlve. Temakene nõjatub ettepoole ning teeb Teile oraalseksi. Samas Te peate muidugi kindlad olema, et ta tipphetkel pead eest ära ei tõmba – vastasel juhul on istmepesu garanteeritud…

Soovituslik auto: 2005.a. Cadillac Escalade
See koletuslike mõõtmetega maastur omab tegelikult head omadust viia peale oraalseksi läbi üks korralik seks ükskõik missuguses poosis.
Tagavaraauto: 2001.a. Honda Civic EX
Selle auto plussiks on katuseluuk, millest Te saate samal ajal välja vaadata, kui temake hoolitseb Teie väikemehe eest.

Lähenemine tagantpoolt
Esiistmed on lükatud võimalikult taha ning on alla lastud. Temakese põlved toetuvad esiistmete seljatugedele (parem juhiistmel, vasak kõrvalistmel) ning kätega toetab ta tagaistmete ees olevale põrandale. Teie sisenete tagantpoolt (nn koerapoos) ning olge ettevaatlikud, et Te oma pead ära ei löö!

Soovituslik auto: 2005.a. LandRover Range Rover
Antud auto omab piisavalt kõrgust selliste asendite praktiseerimiseks ning Te ei pea ennast küüru tõmbama, et mitte pead ära lüüa. Luksuslikud istmed hellitavad kindlasti ka temakese põlvi.

Vaatleja
Teie istute tagaistmel nagu reisija ning temake istub Teile sülle, näoga teist eemale. Ettepoole alla lastud istmed võimaldavad partneril leida toetuspinda ning reguleerida nii sügavust kui kiirust. Teil on aga suurepärane vaade auto ette ning võimalus näha ringiliikuvaid inimesi – kui Te olete näiteks autoparklas.

Soovituslik auto: Volkswagen Golf
Kuigi tegu on väikese autoga, on sellel ruumikas tagaiste. Seda ruumi annab veelgi suurendada, kui lükata esiistmed ette ja alla.

LET`S RIDE !!!

 

Allikad:
www.the-sex-website.com
www.car-sex-positions.com

 

Facebook Windows Live Google Yahoo!© Argos Group OÜ